mobile-menu-btn

DESIGN WEEK W MEDIOLANIE – sprawdzamy najnowsze trendy w oświetleniu i wnętrzach

14.04.2019

Co roku na początku kwietnia Mediolan staje się światową stolicą designu, to właśnie wtedy odbywają się słynne targi wnętrzarskie Salone del Mobile. Ich częścią co dwa lata jest także Euroluce wystawa poświęcona branży oświetleniowej. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Choć firma Argon nie wystawia się na targach w Mediolanie to podobnie jak wielu innych przedstawicieli świata designu musimy tam być. Na jeden kwietniowy tydzień Milano skupia uwagę całej branży. To tu prezentowane są najnowsze kolekcje kultowych marek wnętrzarskich i oświetleniowych. Tu można zaobserwować, jak zmienia się rynek i trendy panujące w projektach wnętrzarskich. Dla nas jest to okazja do spotkania się z innymi producentami i naszymi partnerami handlowymi, a także możliwość inspirowania się nowościami.

Można by pomyśleć, że w temacie lamp zrobiono już wszystko, to wciąż są projekty zaskakujące. Na nowo podchodzi się do, sprawdzonych form i bawi technologicznymi możliwościami. Tak samo staramy się działać przy tworzeniu swoich własnych autorskich kolekcji. Podpatrujemy nowości, śledzimy rynkowe trendy, ale finalnie prezentujemy oryginalne lampy według własnego projektu w 100% wykonane w Polsce.

Projektujesz wnętrza? Interesuje Ciebie temat mebli, oświetlenia dodatków? To właśnie Salone del Mobile w Mediolanie jest miejscem dla Ciebie. To największa tego typu impreza w Europie i każdy w branży powinien choć raz tam zawitać. Kto wie być może wkrótce także i Argon będzie jednym z wystawców Salone del Mobile. Na razie pracujemy nad kolejnymi zaskakującymi nowościami.