mobile-menu-btn

Lampy Argon dostępne od ręki – jasne zasady dostępności produktów

10.05.2021

Argon to polski producent oświetlenia, niewielka manufaktura z różnorodną i bogatą ofertą lamp. Podobnie jak wiele innych branż, także i nas dotknęła aktualna sytuacja rynkowa związana z COVID-19 i niedostępnością takich podstawowych surowców jak np. stal. To wpłynęło bezpośrednio na naszą produkcję i dostępność produktów. Wychodząc naprzeciw klientom detalicznym i hurtowym, postanowiliśmy na jasną komunikację dotyczącą dostępności produktów.

Do naszej oferty wprowadziliśmy lampy dostępne w 48h. Taka kategoria lamp pojawiła się na naszym oficjalnym sklepie internetowym. To lampy, które wysyłamy niemal natychmiast po otrzymaniu zamówienia. Staramy się aktualnie zapewnić szybką ścieżkę dla produktów najpopularniejszych, najbardziej upodobanych przez naszych Klientów. Natomiast nasi Partnerzy stale mają wgląd w nasze aktualne stany magazynowe produktów.

Kolejną kategorią są lampy dostępne w terminie około 15 dni roboczych. To oferta na zdecydowaną większość lamp z naszego asortymentu. Staramy się, aby w niecałe dwa tygodnie lampa dotarła do naszego Partnera lub bezpośrednio do Klienta. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe z różnych przyczyn natury produkcyjnej, ale wywiązywanie się z tych terminów jest dla nas bardzo istotne.

Istnieją jednak bardziej skomplikowane modele, na które trzeba poczekać, około 30 dni roboczych. Rozumiemy, że to sporo, natomiast wierzymy, że produkty te warte są odrobiny cierpliwości. Dokładamy starań, aby trafiły do naszych Klientów jak najszybciej.

Nasz asortyment to ponad 1000 modeli lamp – niezwykle różnorodnych, metalowych, drewnianych, szklanych. Stosujemy też tkaninowe abażury czy szkło kryształowe, a nasze elementy stalowe są lakierowane, chromowane, mosiądzowane. Wszystko to wymaga odpowiedniego zaplecza, korzystania z różnego rodzaju usług i kooperantów. Chcąc dbać o tą różnorodność asortymentu, wysoką jakość produktów – nie zawsze udaje nam się dostarczyć lamp na czas. Liczymy na wyrozumiałość i fakt, że efekt finalny w waszych wnętrzach będzie dawał dużo radości przez lata.