mobile-menu-btn

Lampy ARGON na targach HOME DECOR / MEBLE POLSKA 2020 w Poznaniu 25-28 luty 2020

24.02.2020

Chcesz przekonać się jak nasze lampy prezentują się w aranżacjach meblowych? Targi Home Decor – Targi Meble Polska 2020 będą doskonałą okazja do zobaczenia naszych produktów i porozmawiania z nami o współpracy. Wszystko na stoisku jednej z wiodących firm wnętrzarskich na rynku.

Od 25 do 28 lutego w na terenie MTP w Poznaniu odbywać się będą TARGI HOME DECOR – TARGI MEBLE POLSKA 2020. Lampy Argon znaleźć będzie można na stoisku BLACK RED WHITE. Ta czołowa sieć sklepów wnętrzarskich jest od lat jednym z naszych wiodących Klientów.  Obok pięknych mebli pojawią się nasze oprawy oświetleniowe. To unikalna okazja do zobaczenia lamp ARGON w warunkach targowych w takich atrakcyjnych aranżacjach wnętrzarskich Black Red White.

Targi to jednak nie tylko produkty, ale też ludzie. Targi to miejsce spotkań. Dlatego też podczas trwania targów Home Decor będzie można spotkać się z naszym przedstawicielem. Zachęcamy do kontaktu zarówno naszych Partnerów, jak i Projektantów wnętrz czy osoby zainteresowane współpracą. Wypijemy wspólnie kawę, porozmawiamy, będziemy mogli przyjrzeć się produktom i wspólnie spojrzeć w przyszłość. Liczymy na owocny czas spędzony na targach w Poznaniu.

Zainteresowanych umówieniem się na spotkanie prosimy o kontakt.