mobile-menu-btn

Letnia przerwa produkcyjna w firmie ARGON

02.07.2021

Informujemy, że w dniach 03.07-18.07 trwa w firmie ARGON letnia przerwa produkcyjna. W tym czasie zwalniamy obroty, aby móc naładować akumulatory. Wracamy w drugiej połowie lipca i to od razu z nowościami w asortymencie. Jednak przez dwa tygodnie kontakt z nami może być utrudniony.

Letnie przerwy produkcyjne to rozwiązanie stosowane w fabrykach na całym świecie, szczególnie popularne w krajach takich jak Włochy czy Francja. Rozwiązanie to pozwala pracownikom i ich rodzinom w pełni cieszyć się z wakacji i długiego urlopu. A dla nas przerwa dla praktycznie całej załogi jest znacznie efektywniejszym rozwiązaniem niż urlopy wypoczynkowe rozłożone w czasie. Wierzymy, że ta przerwa produkcyjna stanie się u nas standardem.

W okresie od 03.07-18.07 realizowane będą jedynie zamówienia produktów dostępnych na magazynie i to w ograniczonym zakresie. Także kontakt z działem handlowym będzie utrudniony. Natomiast liczymy, że po 18.07 pełni nowych sił i energii do działania ruszymy do dalszej pracy nad produkcją i sprzedażą wymarzonych przez naszych Klientów lamp.