mobile-menu-btn

Najnowszy katalog oświetlenia Argon Basic 2020 już dostępny – 200 nowych lamp dekoracyjnych

28.08.2019

Nowości, które już trafiły do sprzedaży doczekały się swojego katalogu. Argon Basic 200 już jest dostępny w wersji papierowej i online. To nie tylko 200 nowych modeli lamp, ale też odświeżenie naszej klasycznej oferty. Razem to blisko 1000 lamp dla każdego.

Po pomarańczowym i czarnym katalogu nadszedł czas na biały katalog z charakterystycznym logo firmy na okładce jako motywem przewodnim. Tak prezentuje się najnowszy katalog Argon Basic 2020, który zastępuje pomarańczowy katalog Argon wydany w 2017 roku. Nowy katalog zawiera ponad 200 zupełnie świeżych modeli lamp dekoracyjnych oraz zrewidowaną ofertę lamp będących już w sprzedaży od dłuższego czasu. Nowa kolekcja Basic będzie trzonem naszego portfolio w najbliższych latach.

Lampy z kolekcji Basic to zarówno nowości w lampach metalowych, szklanych jak i drewnianych i materiałowych. Zgodnie z trendami w nowościach znajdziemy dużo mosiądzu i koloru złotego. Pojawiły się też większe warianty naszych kultowych lamp Darling. Warto zwrócić uwagę na świetną hotelową kolekcję Hilary.

Papierowe wersje katalogów zostały już rozesłane do naszych partnerów handlowych. Klientów biznesowych i projektantów wnętrz zainteresowanych katalogiem zachęcamy do kontaktu. Katalog jest dostępny też online zarówno bezpośrednio na stronie www, jak i do pobrania w formacie PDF. Do pobrania są też modele 3D lamp, które ułatwią pracę z nową kolekcją wszystkim projektantom. Wszystkie lampy z oferty można nabyć w naszym oficjalnym sklepie internetowym.

Katalogi