mobile-menu-btn

Nowe lampy w tym wyjątkowa lampa stołowa Amarylis już w sprzedaży

20.06.2019

U naszych partnerów oraz w sklepie internetowym pojawiły się już najnowsze lampy z linii Basic. To ponad 200 zupełnie nowych projektów oraz liczne uzupełnienie szerokiej gamy produktów Argon. Wierzymy, że te lampy przypadną Wam do gustu.

Jeszcze zanim pojawi się nasz nowy katalog partnerzy otrzymali już dostęp do pełnej gamy asortymentu z kolekcji Argon Basic 2020. Lampy też są już do zakupienia także przez klientów detalicznych między innymi przez nasz oficjalny sklep internetowy.

Oferta Argon Basic 2020 to produkty, które wyróżnia nowoczesny design, często prosta i minimalistyczna forma oraz bardzo rozsądnie skalkulowana cena. Wszystko to przy zachowaniu wysokiej klasy materiałów i najlepszego wykonania. Podobnie jak pozostałe lampy z naszej oferty, także nowości produkowane są w Polsce. Natomiast za ich design tradycyjnie odpowiada właściciel i twórca marki Zdzisław Tomzik.

Naszym flagowym produktem z najnowszej kolekcji lamp jest Amarylis. To bardzo prosta szklana lampa stołowa, która jednocześnie pełni rolę wazonu. Stylowa forma, mleczne szkło oraz pojemnik pozwalający włożyć kilka świeżo ściętych kwiatów to właśnie Amarylis. Wierzymy, że ta i inne lampy staną się prawdziwą ozdobą wnętrz.