mobile-menu-btn

Tak powstają lampy ARGON – zobacz, jak wygląda produkcja oświetlenia

01.07.2021

Przeglądając produkty ARGON zapewne wielu zastanawia się jak powstały, czy rzeczywiście są to lampy produkowane w Polsce. Teraz postanowiliśmy opowiedzieć naszą historię na krótkim materiale wideo. obacz film i poznaj lepiej naszą firmę. Lampy to nasza pasja, a produkcja lamp to gra zespołowa.

Film został zrealizowany na początku czerwca 2021 roku. Chcieliśmy w nim zawrzeć istotne dla naszej firmy wartości jakimi jest solidność, stawianie na różnorodność, praca zespołowa czy wytrwałość w dążeniu do celu. Od 25 lat firma Argon produkuje oświetlenie dekoracyjne, to mała lokalna manufaktura, co świetnie widać na ujęciach z powietrza. Jesteśmy zlokalizowanie w niewielkiej miejscowości pod Częstochową i skupiamy wokół siebie lokalną społeczność. Wiele osób to także sąsiedzi, co najważniejsze, każdy odgrywa znaczącą rolę w procesie produkcyjnym. Tak jak podkreślamy na filmie jedna osoba takiej lampy nie zrobi, ale bez tej jednej osoby, my też nie jesteśmy w stanie zrobić lampy.

Nasz materiał już zyskał dużą popularność w serwisach społecznościowych i cieszy się uznaniem naszych Klientów. Wierzymy, że po jego zobaczeniu jeszcze bardziej podobać się Wam będą produkty marki ARGON. To produkty od ludzi dla ludzi. Chcemy rozświetlać Wasze wnętrza lampami, które cieszą oko, są na lata i każdy jest w stanie znaleźć lampę pasującą do jego wnętrza bez drenażu portfela.