mobile-menu-btn

Hotelowe lampy Hilary w pięknej aranżacji – idealne kinkiety przy łóżko

Lampy Hilary to jedna z tych kolekcji opraw oświetleniowych, które nigdy nam się nie znudzą. To lampy uniwersalne stylistycznie pasujące zarówno do nieco klasycznych wnętrz, jak i tych nowoczesnych. Przede wszystkim kolekcja Hilary to praktycznie kinkiety. Doskonale to widać w projekcie przygotowanym przez pracownie architektury wnętrz SIVIART.

Kinkiety Hilary posiadają dwa źródła światła. Jedno główne ukryte za tkaninowym abażurem, a drugie to wbudowany moduł LED w regulowanej lampce do czytania. Przełącznikiem na lampie użytkownik może wybierać, czy chce mieć zapalone jedno czy dwa źródła światła. To kinkiet nad łóżko, czy przy łóźko, który świetnie się sprawdza. Lampy te na myśl od razu przywołują eleganckie hotelowe wnętrza. Teraz można ten klimat przenieść do własnej sypialni. A gdy nasze łóżko jest tak pięknie zasłane jak w tej wyjątkowej sytlizacji sypialni to każdy od razu chce odpoczywać.

Dzięki temu kinkietowi można spędzić wieczór z książką jednocześnie nie przeszkadzając drugiej osobie. Wbudowana lampka do czytania daje punktowe światło, które można wygodnie regulować, tak aby oświetlało nam strony książki czy gazety. Lampa Hilary występuje w kolorze czarnym oraz chromie. Do wyboru są również dwie wersje abażura. Uzupełnieniem kolekcji są lampy stołowe, podłogowe oraz lampa wisząca.

przejdź do strony