PL
mobile-menu-btn

Projektujesz wnętrza?

Daj im więcej światła!

Poznaj SPECJALNĄ OFERTĘ na lampy firmy ARGON dla projektantów wnętrz. Rozpocznij stałą współpracę z Polską manufakturą oświetlenia dekoracyjnego. Zyskaj więcej, zadbaj o swoich klientów i zachwycaj aranżacjami z pięknymi lampami.

Modele 3D

Dla większości naszych lamp posiadamy zestaw modeli 3D w najpopularniejszych formatach.

Szeroki wybór

Wybieraj sponad 800 modeli lamp ze stali, szkła, szkła kryształowego, litego mosiądzu czy pięknych aksamitnych tkanin.

Modyfikacje

Jesteśmy otwarci na tworzenie personalizowanych lamp pod szczególne wymagania klientów.

Poznaj lampy Argon

25 lat

Rodzinna firma z Polski

Działamy na rynku od 25 lat, jesteśmy lokalną manufakturą oświetlenia, niewielkim zakładem produkcyjnym tworzonym przez dwa pokolenia.

Jakość

Tworzymy lampy z wyjątkowych materiałów

Lampy wykonujemy z litego mosiądzu, stali, szkła, szkła kryształowego. Dbamy o detale, lampy składane są ręcznie.

Dostępność

Czas oczekiwania na lampy to najczęściej 10 dni

Wiele naszych lamp dostępnych jest od ręki, na inne trzeba parę dni poczekać. Nie czekasz na transport lamp z dalekiej Azji, opóźnienia mogą wynikać jedynie z produkcji kloszy w hucie lub konieczności dopracowania detali.

Cena

Efektowne lampy z rozsądną ceną

Podstawowe reflektorki można nabyć już za kilkadziesiąt złotych, najdroższa lampa w ofercie kosztuje 3299 PLN za olbrzymi, okazały żyrandol. Nie zamierzamy konkurować ceną, natomiast pragniemy oferować piękne lampy w rozsądnych cenach. Wierzymy, że klienci mogą efektownie rozświetlać wnętrza bez drenażu portfela.

Zacznij współpracę z nami

Skorzystaj z wyjątkowej oferty

Podaj nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Przygotujemy indywidualną ofertę na stałą współpracę. Zyskaj rabaty dla swoich klientów, twórz piękne aranżacje, poszerz swoją wiedzę o oświetleniu dekoracyjnym. Spraw, aby lampy stały się kropką nad i w Twoich projektach

Zdzisław Tomzik

To właściciel odpowiada za projekty lamp ARGON, każdego roku stara się wprowadzić do oferty dziesiątki nowych produktów podążając za aktualnymi trendami w świecie wyposażenia wnętrz i starając się kreować świeże pomysły na oświetlenie. Firma Argon to ponad 50 osób, a za rózwój oferty i szeroką dystrybucję odpowiada kolejne pokolenie Paulina Tomzik-Okopień.

Zostaw e-mail

Podaj nam swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy dla Ciebie nowe warunki współpracy


    Wyjątkowe lampy czekają

    Czas na współpracę

    Zostaw kontakt do siebie, poznaj szczegóły oferty i wprowadzaj lampy ARGON do swoich projektów. Pokaż klientom jak wyglądać będą ich wnętrza przy blasku opraw oświetleniowych polskiej produkcji